Неділя, Травень 27Усі Чортківські новини

«ДСО-Поділля»-Чортківський «Кристал» аналіз матчу. фото та відео

16 травня, у матчі 4-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області команда «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н.) перемігши мінімально чортківський «Кристал» (3:2), здобула першому перемогу в сезоні-2018.

Справжнім героєм матчу став нападник «ДСО-Поділля» Ігор Швець, який забив усіх три гола у складі своєї команди. Перше взяття воріт чортківської команди сталося на 18-й хвилині. Партнери по команді кинули в прорив по правому краю атаки Немо Шелію і той дійшов до лицевої лінії та зробив передачу трішки назад на Швеця, котрий як раз набігав. Форварду господарів було не зручно завдавати удару, однак він неймовірним чином поклав корпус і таки пробив по воротах. Голкіпер «Кристалу» Віктор Ольховий на м’яч зреагувати не зумів (1:0).

Друге взяття воріт гостей сталося наприкінці першого тайму. Петро Скобляк зробив навісну передачу з правого краю, а Швець ударом головою переправив м’яча у ворота. Від незначного рикошету від захисника той влетів у сітку (2:0).

Щойно розпочався другий тайм, як партнери по команді знову вітали Ігоря Швеця. Передачею у розріз між двома центральними оборонцями Немо Шелія знайшов Швеця, той з першої спроби Ольхового не переграв, але повторним ударом оформив хет-трик (3:0).

Маючи перевагу в три м’ячі гравці «ДСО-Поділля» зарано повірили в легку перемогу і ледь за це не були покарані. На 58-й хвилині чортківчани отримали право на пробиття штрафного удару за метрів 30-ть до воріт та ще й під кутом. Ілля Пільтенко робив, очевидно, подачу в район одинадцятиметрової позначки, але до м’яча ніхто не дістався і він від газону залетів у ворота (3:1). Провину за пропущений м’яч мав би взяти на себе голкіпер «ДСО-Поділля» Олександр Чернятинський, адже м’яч влетів у той кут, де мав би він стояти.

Далі господарі порушили правила, за що їхній гравець був вилучений з поля. Небезпечно зіграв центральний оборонець та капітан «ДСО-Поділля» Тарас Кормило за що отримав пряму червону картку. Чисельною перевагою «Кристал» скористався у компенсований час. Спершу повинен був забивати Ян Ковалевський, котрого Гаетан вивів одного на побачення з воротарем. Однак капітан чортківської команди кіпера суперників не переграв, Чернятинський витягнув м’яча з ближнього кута, перевівши його на кутовий. Але вже після корнера встався гол. Антон Красільніков не став робити навісну передачу, а віддав пас на Руслана Курдаса і той зряче з лінії штрафного майданчика зняв павутину з лівої «дев’ятки» воріт «ДСО-Поділля» (3:2). На більше в гостей не було ні сил, ні часу…

***

«ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н.) – «Кристал» (Чортків) – 3:2 (2:0)

16 травня. В. Березовиця. Селищний стадіон. 250 гл. +19 град.

Судді: Віталій Буняк (Бережани), Андрій Ющишин (Тернопіль), Володимир Ясюченя (Тернопіль).

Суддівський спостерігач: Борис Трач (Тернопіль).

«ДСО-Поділля»: Чернятинський, Андрій Гринченко, Стриєшин (Сорочан, 70), Кормило-к, Алексевич, Скибіцький, Скобляк, Шелія (Лема, 79), Швець, Вітович (Мищишин, 70), Білик (Стецюк, 82).

«Кристал»: Ольховий, Красільніков, Хруставка, Болобан (Клим, 55), Бесараб, Іванов, Пільтенко, Червонецький (Д. Курдас, 51), Ковалевський-к, Р. Курдас, Льовкін (Гаетан, 14).

Голи: Ігор Швець (18, 44, 46), Ілля Пільтенко (58), Руслан Курдас (90+1).

Попереджені: О. Болобан (8), П. Бесараб (65), В. Іванов (64), Н. Шелія (78).

Вилучений: Тарас Коримло (87).

Тимчасово виконуючий обов’язки головного тренера чортківського «Кристалу» Сергій Скалій у післяматчевому експрес-коментарі розповів про перебіг поєдинку чемпіонату області між командами «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) та «Кристал» (Чортків), який завершився з рахунком 3:2 на користь команди з Тернопільського району:

– Чортківська команда провалила перший тайм. Пропустивши перший гол не змогли оговтатися і наприкінці тайму отримали ще й гол у роздягальню. У перерві поговорив з футболістами, вони вийшли на другу 45-хвилинку зарядженими на боротьбу, але знову прикрість, на перших секундах невдала гра в обороні призвела до необов’язкового м’яча у наші ворота. Загалом другим таймом я задоволений, хлопці виклалися на повну, зуміли ліквідувати два м’ячі, але банально трішки не вистачило часу, щоб зрівняти рахунок.

Граючий головний тренер команди «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) Андрій Гринченко у післяматчевому експрес-коментарі розповів про перебіг поєдинку чемпіонату області між командами «ДСО-Поділля» та «Кристал» (Чортків), який завершився з рахунком 3:2 на користь команди з Тернопільського району.