Понеділок, Травень 28Усі Чортківські новини

Хто з дівчат переміг у змагання зі спортивного багатоборства, що проходили у Чорткові. фоторепортаж

Як поінформували журналістів Чортків.Онлайн, 14 травня 2018 року у спортивному залі коледжу за ініціативи викладачів циклової комісії фізичного виховання та за сприянням студентського профкому були організовані і проведені змагання зі спортивного багатоборства серед дівчат 1-4 курсів. Мета – популяризувати здоровий спосіб життя та продемонстувати, що бути здоровим і сильним – це модно та круто.

Адже сучасна молодь – виключно за здоровий відпочинок та цікаве змістовне дозвілля!

Команди виборювали перемогу у трьох фізичних вправах: згинанні розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках у довжину з місця та підтриманні тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

За підсумками змагань визначено групи-переможці:

1 місце – група ПО44

2 місце – група ПО22

3 місце – група ПО14

В особистому заліку з переконливим результатом, перемогу здобула Соломія Табачак (ПО21), 2 місце виборола Вікторія Оленюк (ПО46), 3 місце у Олесі Шмід (СП3)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями дирекції коледжу.