Понеділок, Травень 28Усі Чортківські новини

«БАСТІОН-1427» достойна поразка від ФК «Копичинці» та перемога над «Юність» (Горішня Слобідка)

У рамках 2-го туру першої ліги чемпіонату Тернопільської області (група «А») в матчі між дебютантом обласних змагань – командою «Бастіон-1427» з Чортківщини та старожилом – ФК «Копичинці» ледь не сталася сенсація. Перемагаючи по ходу поєдинку 3:0, копичинецький колектив дозволив супернику скоротити рахунок до мінімуму, та все з таки зумів записати до свого активу три повноцінних очки, перемігши в підсумку – 3:2.

Матч стартув без розвідки і вже на першій хвилині було забито гол. Захисники «Бастіону» втратили пильність при перепасовці, Ігор Сливка перехопив м’яча і майстерно реалізував свою нагоду (0:1). Гості продовжували нагнітати і знову добилися свого. Був призначений штрафний удар на правому краю атаки. Сергій Куріцький лівою ногою зумів закрутити м’яча у ближній кут воріт (0:2). Ще до перерви нападник ФК «Копичинці» Назар Мороз здійснив слаломний прохід від центра поля і не входячи до штрафного майданчика завдав невідпорного удару (0:3).

Після перерви у складі гостей сталося багато замін, гравці копичинецької команди розслабилися і отримали два голи у власні ворота. На 78-й хвилині помилився голкіпер ФК «Копичинці» Павло Марченко, котрий замість того, щоб відвести загрозу, вибивши м’яча кулаком, намагався спіймати м’яча, зробив це невдало і гравець «Бастіону» Андрій Дутка добив того у ворота (1:3). А в компенсований час господарі отримали право на кутовий, відбулася подача і при великому скупчені гравців обох команд Сергій П’ятничук заштовхав м’яча у сітку (2:3)…

***

«Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка) – ФК «Копичинці» – 2:3 (0:3)

29 квітня. Горішня Вигнанка. Сільський стадіон. 300 гл. +24 град.

Судді: Володимир Ясюченя (Тернопіль), Сергій Харчук (Тернопіль), Тарас Андрущак (Коропець).

Суддівський спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

«Бастіон-1427»: Довгалюк (Шафран, 46), Футрик, В. Лемішка (Гаєвський, 46), А. Лемішка (Дутка, 57), Басістий, Жидонік (Троян, 58), Чинчик (Гладчук, 46), Миронюк (П’ятнічук, 56), Пшеничний, Слободян, Кульчицький.

ФК «Копичинці»: Марченко, Худзік (Годз, 46), Наталюк, Скорейко, Хомишин, Ватраль, Мороз (Шевчук, 68), Сливка-к, Яровий (Шпак, 56), С. Куріцький (Бабій, 61), Леськів (Безвещук, 57).

Голи: Ігор Сливка (1), Сергій Куріцький (13), Назар Мороз (39), Андрій Дутка (78), Сергій П’ятничук (90+2).

Попереджені: Р. Ватраль (18), Ігор Сливка (62).

У перенесеному матчі першого туру «Бастіон-1427» з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) відсвяткував історичну першу перемогу в чемпіонаті Тернопільської області (перша ліга, група «А). Команда з Чортківщини у гостях була сильнішою за «Юність» з Горішньої Слобідки (Монастириський район) – 2:0.

Перший гол у матчі забив Корнелій Троян, котрий ударом головою замкнув дальню штангу після передачі Василя Пшеничного (0:1). А на самому кінці матчу Сергій П’ятничук, котрий у другому таймі замінив автора першого м’яча, відчув гольовий момент, опинився в потрібно місці і в потрібний час і щокою метрів з десяти вразив ворота суперника.

Господарі незважаючи на поразку, показали теж доволі непоганий рівень гри і лише брак майстерності завадив їх забити бодай один гол у відповідь.