Вівторок, Червень 19Усі Чортківські новини

ФК «ЗАВОДСЬКЕ» НЕВДАЛО ВІДІГРАВ ТУРНІР У ХОРОСТКОВІ. ФОТОРЕПОРТАЖ.+Турнірна таблиця виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

В Хоросткові на стадіоні школи-ліцею, сьогодні, 25 березня, потенційний новачок обласних змагань ФК «Заводське» взяв участь у турнірі трьох команд. Назвати виступ колективу вдалим не можна, адже підопічні головного тренера Анатолія Назаренка в одному матчі програли, а в другому – зіграли внічию.

Першим суперником у ФК «Заводське» була чемпіон Гусятинського району по другій групі та володар кубка району 2017 року місцевою «Зорею». Опонент перед рідною публікою продемонстрував якісний футбол і переміг заводську команду з рахунком – 4:0.

В другому поєдинку ФК «Заводське» суперничав із срібним призером другої групи чемпіонату Гусятинщини – «Олімпією» з Клювинців. Поєдинок завершився з рахунком – 3:3. У складі заводської команди голи забивали – Олег Сцібак, Віктор Ільницький та Юрій Савка. Сцібак відзначився реалізувавши вихід віч-на-віч, Ільницький робив простріл з правого флангу, а голкіпер «Олімпії» закинув м’яча у власні ворота, а Юрій Савка, пробиваючи штрафний удар, поцілив у стінку складену з гравців суперника, але не виключився з боротьби і другим темпом лівою ногою пробив у дальній від голкіпера кут воріт.

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди І В Н П М’ячі O
1 ФК «Вишнівець» 11 9 0 2 52:9 27
2 ФК «Заводське» 11 7 2 2 21:15 23
3 ФК «Тернопіль-ТНПУ» 9 6 2 1 22:9 20
4 «Нива» Теребовля 10 6 1 3 25:13 19
5 «Агрон-ОТГ» В. Гаї 7 3 3 1 17:14 12
6 «Колос» Зборів 5 3 1 1 17:12 10
7 ФК «Копичинці» 5 3 0 2 13:5 9
8 «Кристал» Чортків 5 2 1 2 10:10 7
9 «Дністер» Заліщики 2 2 0 0 8:2 6
10 «Арсенал» Білокриниця 3 2 0 1 5:9 6
11 ФК «Бережани» 7 1 2 4 10:13 5
12 «Три валети» Кременець 2 1 1 0 2:1 4
13 ФК «Козова» 3 1 0 2 4:7 3
14 ФК «Тернопіль-Педліцей» 4 1 0 3 6:10 3
15 ФК «Збараж» 3 0 1 2 3:6 1
16 ФК «Трибухівці» 1 0 0 1 1:3 0
17 «Скала-Айва» Скала-Подільська 2 0 0 2 2:6 0
18 «Збруч» Підволочиськ 1 0 0 1 1:4 0
19 «Колос» Бучач 2 0 0 2 0:10 0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 8 м’ячів
  2. Михайло Войцещук (ФК “Тернопіль-ТНПУ”/ФК “Вишнівець») – 8
  3. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 7
  4. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 7
  5. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів) – 6
  6. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 6
  7. Роман Дідик (ФК «Вишнівець») – 6
  8. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 5
  9. Дмитро Познанський (ФК “Тернопіль-ТНПУ”) – 5
  10. Володимир Турчак («Колос») – 5
  11. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  12. Михайло Вітерук (ФК «Вишнівець») – 4
  13. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 4
  14. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 4
  15. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  16. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3
  17. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  18. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  19. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3
  20. Василь Раца («Нива» Теребовля) – 3
  21.  Андрій Базюк («Дністер») – 3
  22. Олег Критюк (ФК «Вишнівець») – 3

 

Наступні спаринги тернопільських аматорських команд

Дата Команди
28 березня «Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» Коломия
31 березня ФК «Сокіл-Крупець» – «Арсенал» Білокриниця
31 березня «Рочин» Соснівка – «Агрон-ОТГ» В. Гаї
31 березня «Кристал» Чортків – «Покуття» Коломия
1 квітня ФК «Збараж» – ФК «Козова»

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата Команди Рахунок Автори голів
28 січня ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Нива» Теребовля 1:6 Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик
5 лютого ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1» 2:0 Роман Голодрига, Юрій Савка
5 лютого ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2» 3:0 Михайло Войцещук-2, Андрій Різник
6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3 Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета
6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0 Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський
7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2 Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин
7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0 Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий
7 лютого «Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля 0:2 Ігор Сороцький-2
11 лютого «Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів 3:0 Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик
11 лютого ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н 3:0 Олег Стібак-3
11 лютого «Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл. 3:3 Назар Ільчиниш-3
18 лютого ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське» 0:0
18 лютого ФК «Заводське» – ФК «Копичинці» 1:0 Віталій Кулик
18 лютого ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н 2:1 Віталій Кулик, Олег Роман
18 лютого ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н 2:0
18 лютого «Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець» 0:3
18 лютого «Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область 2:1 Віталій Бодак, Владислав Сороцький
18 лютого «Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область 2:1 Дмитро Коник, Роман Мельник
25 лютого ФК «Заводське» – «Колос» Зборів 2:4 Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2
25 лютого «Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля 0:6 Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді
25 лютого ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї 2:5 Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук
25 лютого ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця 9:1 Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора
28 лютого ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї 2:3 Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець
1 березня «Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль 0:3 Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко
1 березня ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани» 2:1 Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько
2 березня ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець» 2:4 Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун
4 березня «Нива» Теребовля – ФК «Добромиль» 4:2 Немо Шелія-2, Сергій Раца-2
4 березня «Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська» 1:3 Микола Когут
4 березня ФК «Збараж» – «Колос» Зборів 1:1 Тарас Косінський – Ігор Козелко
4 березня ФК «Козова» – ФК «Заводське» 0:1 Іван Плосконіс
4 березня ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв 1:1 Назар Легета
4 березня ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне 0:1
4 березня ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва» 2:2 Сергій Мацалап-2
4 березня ФК «Вишнівець» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н 0:1
8 березня ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська 2:1 Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук
7 березня ФК «Хмельницький» – «Кристал» Чорктів 3:2 Сергій Скалій, Ян Ковалевський
8 березня ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19) 5:3 Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець
8 березня ФК “Тернопіль-ТНПУ” – ДЮСШ Тернопіль (U-17) 3:2 Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий
10 березня «Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль 2:2 Андрій Понєдєльнік, Роман Гаврилюк
10 березня ФК «Вишнівець» – ФК “Велбер” В. Бережці (Кременецький р-н) 4:1 Владсилав Мацюк, Михайло Войцещук-2, автогол
10 березня «Поділля» Хмельницький – «Кристал» Чортків 2:3 Ян Ковалевський,Олексій Балабан
11 березня ФК «Копичинці» – ФК «Заводське» 2:3 Сергій Куріцький,Володимир Леськів – Олег Сцібак-2, Юрій Савка
11 березня ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н) 0:1 Сергій Коваль
11 березня ФК «Миколаїв» – «Нива» Теребволя 3:1 Віктор Ковалик
11 березня «Дністер» Заліщики – «Перспектив» (Рашків, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.) 4:1

 

Андрій Пилип’юк-2, Ярослав Дикун, Андрій Базюк

13 березня «Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль 3:2 Руслан Курдас, Ян Ковалевський, Гайтана
14 березня ФК «Вишнівець» – ФК «Козова» 5:2 Дмитро Галадей-3, Назар Мельничук, Микола Корзун – Роман Гаврилюк, Михайло Мельник
15 березня ФК «Бережани» – «Колос» Зборів 1:2 Назар Легета – Ростислав Чиряк, Андрій Блакита
16 березня ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК«Тернопіль-Педліцей» 3:1 Андрій Різник-2, Андрій Засєдко – Степан Римар
17 березня ФК «Рогатин» – ФК «Бережани» 2:0
17 березня «Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків 3:2 Андрій Понєдєльнік, Назар Ільчишин
17 березня «Колос» Бучач – ФК «Заводське» 0:4 Володимир Гайковий-3,Олег Сцібак
17 березня ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці» 3:1 Ігор Худзік, Назар Мороз, Роман Кисіль – Михайло Юристий
18 березня ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Збараж» 3:1 Олег Роман, Андрій Різник, Андрій Романішин – Роман Качур
18 березня ФК «Залізці» – «Колос» Зборів 4:7 Михайло Ярмаш-2, Ярослав Лупач-2 – Ростислав Чиряк-3, Сергій Комар-2, Андрій Когут, Володимир Турчак
18 березня ФК «Вишнівець» – ФК «Зарубинці» 10:0 Роман Дідик-3, Михайло Войцещук-3, Володимир Лисий, Олег Критюк, Іван Кружілко, Владислав Мацюк
21 березня ФК «Хмельницький» – «Нива» Теребовля 3:1 Василь Раца
21 березня ФК «Вишнівепь» – «Кристал» Дубно 8:0 Дмитро Галадей-2, Михайло Вітерук-2, Євген Щербатюк-2, Назар Мельничук, Олександр Томич
22 березня “Енергетик» Нетішин – ФК «Вишнівепь» 0:5 Михайло Вітерук-2, Микола Корзун, Юрій Преварський, Олександр Понєдєльнік
23 березня ФК «Тернопіль-ТНПУ» – «Агрон-ОТГ» 1:1 Дмитро Познанський – Роман Мельник
24 березня «Поділля» Хмельницький – «Нива» Теребовля 0:0  –
25 березня ФК «Копичинці» – «Колос» Бучач 6:0 Дмитро Снятовський-2, Назар Мороз, Ігор Сливка, Іван Бабій,гравець на перегляді
25 березня «Дністер» Заліщики – «Скала-Айва» Скала-Подільська 4:1 Андрій Базюк-2, Костянтин Фалько, Владислав Токарчук –Віталій Катеринчук
25 березня ФК «Козова» – ФК «Збараж» 2:1 гравець на перегляді-2 – Тарас Косінський
25 березня «Збруч» Підволочиськ – ФК «Вишнівець» 1:4 Руслан Баб’як – Роман Дідик, Олег Критюк, Анатолій Лукащук, Михайло Войцещук
25 березня «Арсенал» Білокриниця – «Колос» с. Гаї (Кременецький р-н.) 3:0 Сергій Федорук, Олексій Сімора, Дмитро Парійчук
25 березня «Сокіл» Золочів – «Колос» Зборів 4:3 Володимир Турчак-2, Богдан Палій
25 березня ФК «Заводське» – ФК «Хоростків» 0:4
25 березня ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці (Гусятинський р-н) 3:3 Олег Сцібак, Віктор Ільницький, Юрій Савка
25 березня «Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків 1:1 Максим Запорожець
25 березня «Три валети» Кременець – «Три валети-2» 0:0
25 березня «Три валети» Кременець  – ФК «Верба» (Дубенський район) 2:1 Ярослав Єфремов-2

 

Коментарі