Вівторок, Червень 19Усі Чортківські новини

У товариському матчі чортківському “Кристалу” вдалося здолати тернопільську «Ниву»

Учора, 13 березня, як і анонсував Чортків.Онлайн, Синькові (Заліщицький район) на футбольному полі зі штучним покриттям в рамках підготовки до нового сезону бронзовий призер чемпіонату Тернопільської області чортківський “Кристал” сенсаційно переміг команду другої української ліги тернопільську «Ниву» – 3:2.

Основні події у матчі відбулися до перерви. На двох команди забили чотири м’ячі. У середині тайму чортківській команді протягом трьох хвилин вдалося відзначитися двічі. Спершу з подачі Яна Ковалевського ударом головою відзначився Руслан Курдас. А за дві хвилини уже сам Ковалевський вразив “дев’ятку” воріт Механіва, завдавши удару з лінії штрафного майданчика.

Чортківська команда перемагала по ходу матчу – 2:0. Рахунок був відкритий після прострільної передачі з правого краю атаки «Кристалу». Це Руслан Курдас ударом головою переправив м’яча у ворота «Ниви» (1:0). Після швидкої контратаки подвоїв перевагу чортківців Ян Ковалевський точним ударом з лівого кута карного майданчика (2:0).

Пропустивши двічі, тернополянам вдалося оговтатися і ще до перерви вирівняти рахунок. Відіграв один м’яч Андрій Капелян, який завдав красивого і влучного удару здалеку. За п’ять хвилин до фінального свистка відзначився Ігор Гатала, який зорієнтувався у штрафному майданчику суперника і пробив воротаря “Кристалу”.

В обох випадках були точні їхні удари з-за меж штрафного майданчика, без особливих шансів для порятунку з боку кіпера «Кристала» Івана Плекана.

Після перерви гострих моментів з обох сторін поменшало. Ближчими до взяття воріт були тернополяни, але кілька хороших нагод реалізувати не зуміли. Натомість, фатальними для “Ниви” стали заключні хвилини гри. Після прострілу з правого краю в дотик м’яч у сітку переправив темношкірий потенційний новачок “Кристалу” — камерунець Гайтан. За час, що залишився до фінального свистка, тернополяни врятувати нічию не зуміли.

Тернопільська «Ниви» і далі тиснула на ворота суперників, адже є набагато зігранішою за чортківців, у складі яких на поле вийшло одразу четверо гравців, які тільки сьогодні приїхали у розташування команди. Тим не менше, «Кристал» зумів стримати атаки «Ниви», більше того скористався своїм шансом наприкінці матчу. На 83-й хвилині камерунець Гайтана, який перебуває у розташуванні «Кристалу» на перегляді, зумів принести своїй новій команді перемогу. Він з близької відстані замкнув прострільну флангову передачу від Яна Ковалевського – 3:2.

Наступний спаринг чортківська команда проведе у суботу, 17 березня. У Чернівцях наші земляки зустрічатимуться зі ще однією командою другої української ліги – чернівецькою «Буковиною». Початок матчу о 12.00.

14 березня футболісти “Ниви” проведуть заключне тренування у Синькові, після чого вирушать додому, завершивши другий збір.