Середа, Лютий 21Інтернет портал твого міста

Команда з Рівного перемогла у змаганнях з пляжного волейболу серед дівчат віком до 17 років, що проходили у Чорткові

За сприяння Федерації пляжного волейболу України в Чорткові з 19 по 21 січня проходив перший тур зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат віком до 17 років.

У результаті спортивних баталій перемогу у турнірі здобула команда з Рівного, срібними призерами стали волейболісти з Деражні, а бронзу виборола команда з Чорноморська.

У чемпіонаті взяли участь 33 команди та близько 70 учасників з 16 міст України, а саме:

• та Чорткова.

Змагання пройшли у святковій дружній атмосфері, високу майстерність продемонстрували як новачки волейболу так і справжні майстри цього виду спорту, які у фінальній частині подарували глядачам неймовірне спортивне видовище.

Учасники змагань висловлюють велику вдячність за підтримку, організацію і проведення змагань міській владі і особисто міському голові,

директору “Гольскі світ” компані Гаврилюку Р.Г.,

головному судді змагань, голові Федерації пляжного волейболу України Самсонюку О.П. за сприяння в проведенні туру, а також місцевим спортивним активістам, вчителям фізичної культури (Побуринному А.С., Цилінському В.А. – медичний коледж, Галущаку Р.В. – ЗОШ № 5, Панчуку І.В., Скалію С.В. – ЗОШ-інтернат, Плекану І.Д. – гімназія, Грипі О.І. – ЗОШ № 7), спортсменам-волейболістам – Роману Карачинському, головному секретарю змагань – Шевчук Т.В., тренеру чортківських волейбольних команд Шевчуку В.Є., які довели, що тісна співпраця і взаєморозуміння зможуть подолати будь-які вершини і здобути бажаний результат.

Чемпіонат України з пляжного волейболу, що відбувся у нашому місті ще раз довів, що наша країна одна єдина, нероздільна і сильна держава.

Представники 9 областей, яких об’єднав і згуртував спорт стали єдиною, справжньою великою родиною.

З приємними враженнями від Чорткова, щирості і доброзичливості краян гості з бажанням побувати ще не один раз у нашому місті роз’їхались по своїх домівках.