Середа, Травень 23Усі Чортківські новини

Куди та коли можна поїхати автобусом з Чорткова. Графік курсування пасажирського транспорту з автостанції «Чортків»

Більшість автобусів міжнародного і практично всі далекого сполучення заїжджає на автостанцію «Чортків», окремі курсують транзитом, та у будь-якому випадку можна дістатися до відповідних пунктів призначення без пересадок чи відправити/отримати родичам передачу майже з дому.

Неодноразово доводилося стати свідком, як курсують через наш Чортків автобуси у напрямку Києва, Варшави, Праги і навіть Афін, а якось на об’їзній за містом трапився на шляху двоповерховий лайнер сполученням «Черновцы – Москва» (саме так значилося).

Тому, гадаємо, читачам буде цікавою інформація, яку подаємо нижче, а саме – графік курсування пасажирського транспорту через автостанцію «Чортків» (який вона обслуговує).

Як нам повідав начальник АС «Чортків» Зеновій Величенко, працює автостанція щоденно, з 5-ї год. 30 хв. до 19-ї год. 30 хв.

А втім, збережіть собі цю інформацію і подорожуйте на здоров`я, куди вам заманеться.

Саме надходить час відпусток і туристичних поїздок.

Розклад руху міжміських автобусів через АС «Чортків»

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАПРЯМОК

Чортків – Тернопіль – 5:30; 6:05; 6:30; 7:05; 8:05; 10:05; 11:00; 12:40; 13:10; 14:45; 15:25; 16:05

Чортків – Тернопіль (через Буданів) – 7:20; 11:10; 14:40; 17:20

Заліщики – Тернопіль – 7:30; 10:10; 15:45

Литячі – Тернопіль – 7:45

Заліщики – Львів – 8:30

Кам`янець-Подільський – Львів – 8:40; 12:05

Городенка – Тернопіль – 8:45; 9:00; 10:15

Коломия – Тернопіль – 8:50; 16:35

Чортків – Львів (тимчасово не виконується) – 9:25

Чернівці – Рівне – 9:40; 12:50

Кулаківці – Тернопіль – 9:45

Снятин – Тернопіль – 10:35

Чернівці – Почаїв – 10:40

Устечко – Тернопіль – 11:30

Чернівці – Тернопіль – 11:50; 14:10; 17:45

Борщів – Скала-Подільська – Тернопіль – 13:35

Більче-Золоте – Тернопіль – 14:25

Чернівці – Львів (через Тернопіль) – 16:00

Могилів-Подільський – Львів – 18:00

Городенка – Київ (через Тернопіль) – 18:25 (крім суботи)

Чернівці – Кременець – 20:00

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАПРЯМОК

Чортків – Івано-Франківськ – 6:15; 14:05

Чортків – Трускавець – 7:45

Гусятин – Івано-Франківськ – 9:20

Хмельницький – Івано-Франківськ – 10:20; 16:20; 18:30

Чортків – Тернопіль (через Зарваницю) – 10:40

Кам`янець-Подільський – Трускавець – 10:45

Борщів – Івано-Франківськ – 12:15

Чортків – Львів (через Бучач) – 15:10; 17:20

Сатанів – Івано-Франківськ – 15:35

Чернівці – Бережани – 16:50

Кам`янець-Подільський – Бучач – 17:05

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Заліщики – Хмельницький – 7:50

Бучач – Кам’янець-Подільський – 8:30

Тернопіль – Скала-Подільська – Борщів – 8:45

Івано-Франківськ – Хмельницький – 8:50; 15:15; 18:05

Івано-Франківськ – Сатанів (через Гуся- тин) – 9:20

Тернопіль – Більче-Золоте (через Борщів) – 9:40

Львів – Могилів-Подільський – 11:45

Чортків – Кам`янець-Подільський (через Борщів) – 12:30

Чортків – Тернопіль (через Гусятин) – 14:45

Львів – Кам`янець-Подільський – 15:35; 20:20

Івано-Франківськ – Гусятин – 16:30

Трускавець – Кам’янець-Подільський – 17:30

Чернівці – Гусятин – 18:20

Івано-Франківськ – Борщів – 19:20

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Монастириська – Чернівці – 7:05

Тернопіль – Чернівці – 8:20; 10:30; 16:50

Бережани – Чернівці – 8:50

Гусятин – Чернівці – 9:45

Кременець – Чернівці – 11:40

Тернопіль – Заліщики – 12:25; 14:00; 14:35

Тернопіль – Городенка – 13:15; 15:15; 17:25

Рівне – Чернівці – 13:30; 16:30

Почаїв – Чернівці – 14:25

Тернопіль – Литячі – 15:40

Тернопіль – Коломия – 16:15; 18:30

Тернопіль – Устечко – 16:20

Тернопіль – Снятин – 17:00

Хмельницький – Заліщики – 17:25

Тернопіль – Кулаківці – 17:50

Львів – Чернівці – 18:20

Львів – Заліщики – 19:40

Підготував Любомир ГАБРУСЬКИЙ Голос Народу

Чортків.онлайн

Коментарі

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?