Четвер, Грудень 14Інтернет портал твого міста

Куди та коли можна поїхати автобусом з Чорткова. Графік курсування пасажирського транспорту з автостанції «Чортків»

Більшість автобусів міжнародного і практично всі далекого сполучення заїжджає на автостанцію «Чортків», окремі курсують транзитом, та у будь-якому випадку можна дістатися до відповідних пунктів призначення без пересадок чи відправити/отримати родичам передачу майже з дому.

Неодноразово доводилося стати свідком, як курсують через наш Чортків автобуси у напрямку Києва, Варшави, Праги і навіть Афін, а якось на об’їзній за містом трапився на шляху двоповерховий лайнер сполученням «Черновцы – Москва» (саме так значилося).

Тому, гадаємо, читачам буде цікавою інформація, яку подаємо нижче, а саме – графік курсування пасажирського транспорту через автостанцію «Чортків» (який вона обслуговує).

Як нам повідав начальник АС «Чортків» Зеновій Величенко, працює автостанція щоденно, з 5-ї год. 30 хв. до 19-ї год. 30 хв.

А втім, збережіть собі цю інформацію і подорожуйте на здоров`я, куди вам заманеться.

Саме надходить час відпусток і туристичних поїздок.

Розклад руху міжміських автобусів через АС «Чортків»

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАПРЯМОК

Чортків – Тернопіль – 5:30; 6:05; 6:30; 7:05; 8:05; 10:05; 11:00; 12:40; 13:10; 14:45; 15:25; 16:05

Чортків – Тернопіль (через Буданів) – 7:20; 11:10; 14:40; 17:20

Заліщики – Тернопіль – 7:30; 10:10; 15:45

Литячі – Тернопіль – 7:45

Заліщики – Львів – 8:30

Кам`янець-Подільський – Львів – 8:40; 12:05

Городенка – Тернопіль – 8:45; 9:00; 10:15

Коломия – Тернопіль – 8:50; 16:35

Чортків – Львів (тимчасово не виконується) – 9:25

Чернівці – Рівне – 9:40; 12:50

Кулаківці – Тернопіль – 9:45

Снятин – Тернопіль – 10:35

Чернівці – Почаїв – 10:40

Устечко – Тернопіль – 11:30

Чернівці – Тернопіль – 11:50; 14:10; 17:45

Борщів – Скала-Подільська – Тернопіль – 13:35

Більче-Золоте – Тернопіль – 14:25

Чернівці – Львів (через Тернопіль) – 16:00

Могилів-Подільський – Львів – 18:00

Городенка – Київ (через Тернопіль) – 18:25 (крім суботи)

Чернівці – Кременець – 20:00

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАПРЯМОК

Чортків – Івано-Франківськ – 6:15; 14:05

Чортків – Трускавець – 7:45

Гусятин – Івано-Франківськ – 9:20

Хмельницький – Івано-Франківськ – 10:20; 16:20; 18:30

Чортків – Тернопіль (через Зарваницю) – 10:40

Кам`янець-Подільський – Трускавець – 10:45

Борщів – Івано-Франківськ – 12:15

Чортків – Львів (через Бучач) – 15:10; 17:20

Сатанів – Івано-Франківськ – 15:35

Чернівці – Бережани – 16:50

Кам`янець-Подільський – Бучач – 17:05

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Заліщики – Хмельницький – 7:50

Бучач – Кам’янець-Подільський – 8:30

Тернопіль – Скала-Подільська – Борщів – 8:45

Івано-Франківськ – Хмельницький – 8:50; 15:15; 18:05

Івано-Франківськ – Сатанів (через Гуся- тин) – 9:20

Тернопіль – Більче-Золоте (через Борщів) – 9:40

Львів – Могилів-Подільський – 11:45

Чортків – Кам`янець-Подільський (через Борщів) – 12:30

Чортків – Тернопіль (через Гусятин) – 14:45

Львів – Кам`янець-Подільський – 15:35; 20:20

Івано-Франківськ – Гусятин – 16:30

Трускавець – Кам’янець-Подільський – 17:30

Чернівці – Гусятин – 18:20

Івано-Франківськ – Борщів – 19:20

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Монастириська – Чернівці – 7:05

Тернопіль – Чернівці – 8:20; 10:30; 16:50

Бережани – Чернівці – 8:50

Гусятин – Чернівці – 9:45

Кременець – Чернівці – 11:40

Тернопіль – Заліщики – 12:25; 14:00; 14:35

Тернопіль – Городенка – 13:15; 15:15; 17:25

Рівне – Чернівці – 13:30; 16:30

Почаїв – Чернівці – 14:25

Тернопіль – Литячі – 15:40

Тернопіль – Коломия – 16:15; 18:30

Тернопіль – Устечко – 16:20

Тернопіль – Снятин – 17:00

Хмельницький – Заліщики – 17:25

Тернопіль – Кулаківці – 17:50

Львів – Чернівці – 18:20

Львів – Заліщики – 19:40

Підготував Любомир ГАБРУСЬКИЙ Голос Народу

Чортків.онлайн

Коментарі

Читайте ще